Як зняти дачу на літо

Дача гарний інструмент, якщо використати його для одержання заробітку в літні місяці. Однак така сезонна оренда нерухомості досить специфічна. На цьому ринку є тимчасові рамки застою й час активного пошуку, які постійно міняються. У минулому році люди стали активно шукати житло на літній період із середини лютого. У нинішньому році такого ажіотажу ні, однак попит на оренду літнього житла все-таки є. Звичайно дачний сезон триває із травня по вересень. Якщо ви маєте дачу, що ви маєте намір здати в оренду, то необхідно усвідомлювати, що сезон, що коли жадають орендувати собі будинок на літні місяці вже підходить до кінцю. До початку травня більшість здаваних на літо котеджів уже орендовано. Орендаря зручніше за все підшукувати через агентства нерухомості. Однак заковика в тім, що там можна зустріти з агентствами-одноденками, які несумлінно виконують свої обов'язки. Звичайно робота з агентствами нерухомості вибудовується за стандартною схемою: основний контракт полягає між вами й орендарем. Він полягає між двома сторонами й агентство нерухомості до нього відносини не має.

Як звичайно посередник тільки перевіряє правильність заповнення угоди, відповідність всіх внесених документів і є присутнім у хвилину підписання. З орендарем агентство нерухомості містить, як правило, ще один договір про надання послуг. Агентство нерухомості підшукує замовникові дачу по заданих параметрах і приводить потенційного орендаря, що вже має відомості про те, чого він бажає й що може одержати. А перш ніж показувати вашу дачу потенційним орендарям, агент вивчить із документи додому й на землю, допоможе скласти опис майна. Зустрічаються такі "орендарі", які не мають наміру нічого орендувати, їм просто по якихось своїх причинах необхідно подивитися будинку. Варто пам'ятати про те, що не завжди ідеальний клієнт є першим. Проте, будьте надзвичайно акуратні при показі дачі, не слід залишати документи на видних місцях, які-небудь цінності. Дачі найчастіше знімають на п'ять місяців, а у хвилину заїзду, також як і на ринку оренди квартир, можна попросити внести аванс, що гарантує схоронність майна, що залишиться на дачі. Звичайно сума внесеного авансу дорівнює вартості оренди за один місяць проживання. Якщо після закінчення строку оренди все майно залишилося в нормі відповідно до складеного опису, то застава ви повинні будете повернути. Опис майна варто скласти дуже ретельно, письмово відзначити всі моменти ваших взаємин на період оренди дачі: що можна, і що не можна робити на вашій ділянці, як часто ви можете приїжджати, і т.д.

Як звичайно за поточні поломки відповідальність несе хазяїн - якщо щось вийшло з ладу не з вини орендаря, у цьому випадку власник повинен почати все необхідне, щоб виправити поломку - приїхати сам, або когось надіслати для цього. Для того щоб вам оцінити свою дачу, необхідно уявити, кому ви маєте намір неї здати в оренду. Найбільшу частку орендарів літніх дачних будинків становлять родини москвичів з дітьми. А обов'язковими мінімальними вимогами при цьому є: меблі, газова плита на кухні, холодильник, водопровід або шпара, душ, електронагрівник води, зручності в будинку або на вулиці.

У тому випадку, якщо орендар не має намір часто залишати дачу, то найбільша увага він приділяє саме дачі, і її комфортності. Для тих, хто має намір їздити на роботу надзвичайно вагомим фактором є присутність зручної під'їзної траси. На вартість особливо впливає наявність асфальтобетонного покриття на під'їзній дорозі до дачі, а також далекість від різних федеральних трас і престижність напрямку. Вартість наймання істотно підвищується, якщо будинок розташовується в так іменованому стародачном місці або охоронюваному селищі. Безсумнівні переваги таких поселень - це облаштованість і гарна розвинена інфраструктура.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости