Убудована техніка

Сподіваюся, що дана інформація зорієнтує Вас. Допоможе швидше й грамотніше зорієнтуватися у всім різноманітності кухонних меблів і побутової техніки, що вбудовується, і Ви створите на своїй кухні затишний мир. Варто помітити, що сьогодні можна вмонтувати практично всі види побутової техніки: починаючи духових шаф і витяжок, від варильних поверхонь, закінчуючи такими дріб'язками, як фритюрниці, грилі, пароварки й кавоварки. Словом, всі різноманітні асортименти й місця, що займають мало, приладів. Модельний ряд варильних поверхонь задовольнить на сьогоднішній день будь-якої людини. Останнє «ноу-хау» у цій області це індукційна плита. Технологічно гріє тільки каструлі й сковороди виробник заявляє, що бризи води навіть не випаровуються. Перевагою в порівнянні зі звичайним аналогом розташовує й "захована" витяжка. Вона може вбирати дим у горизонтальному, а не в стандартному вертикальному напрямку, що не дозволяє кіптяві на навколишніх предметах. И так , як ви визначитеся з елементами Вашої кухні, очікує Вас наступний крок це компетентно "вписати" придбання в будинок. Гарнітур з убудованою побутовою технікою знайомить нас із собою як своєрідним конструктором , тридцятилітн якого потрібно розставляти відповідно до конфігурації кухні. Цей процес комбінування модулів придбав ємну назву "доміно". Одержання додаткових метрів кухні завойовується завдяки тому, що меблі з убудованою технікою на відміну від окремо вартих модулів можна встановлювати впритул до стіни. другорядний фактор, що впливає на те, що корисно вживається всякий метр ця відсутність щілин між тумбами й шафами. Однак тут також є в наявності свої правила.

  • Правило перше говорить: усе, що покликано пекти, жарити й варити, звичайно збираються в нижніх шафах. Кавоварки, пароварки, микроволновки й інші "экстры" «живуть» у верхні.

  • Друге правило: у справді ергономічній кухні генеральним є розташування техніки. У першу чергу, на нього діють розміри приміщення. Наприклад, якщо його габарити залишають бажати кращого, то встановлюють кілька приладів, які, природно, будуть перебувати поблизу. У просторі ж кухнях можливостей набагато більше, однак не варто розкидати побутові устрої по всьому простору

Створити додатковий затишок у кухні підсоблять картини, живі квіти, комплекти фаянсу або просто прекрасні дрібнички. А стильним кухню викликані зробити такі модні оздоблювальні матеріали, як алюміній, нержавіюча сталь і вогнетривке скло. Центральним предметом на кухні стає плита або мийка з робочими поверхнями навколо. На додаток звичайно йде звичайно є обідній або обробний столик. Плиту й мийку краще розташувати на окремій відстані друг від друга, розділивши робочою поверхнею. При розміщенні меблів по периметрі стін у середині кухні або, відповідно, у протилежному куті сформується простір для обідньої зони. П-Образне планування, звичайно, сама дорога. Тут у кожному разі не обійтися без чималої кількості компонентів, таких, як кутові шафи, "каруселі", ширми й так далі. У маленьких квадратних кухнях звичайно застосовується двостороннє компонування елементів, тобто уздовж протилежних стін або кутом. Кутове планування найбільше використовується в сучасних квартирах і будинках. У просторих приміщеннях мислимі всякі варіанти компонування частин меблів і побутової техніки: кутова, двостороння, острівна, півострівна, П-Образна, лінійна, а також нефіксована, або вільна. Вільна, або нефіксоване розміщення елементів це вже нове віяння в кухонному інтер'єрі. Багато предметів обстановки здобувають коліщата й можуть переміщатися з одного місця на інше місце. У сучасній кухні, як правило, є присутнім хоча б один "мобільний" елемент, наприклад, обробний або сервировочный столик. З убудованої побутової техніки популярні наступні елементи: варкові панелі, духові шафи, холодильники, посудомоечные машини й пральні машини. Варіанти можливого інтер'єра я опишу в наступних статтях, але напоследок ради за правилами поводження при покупці найчастіше не дешевих товарів. У магазині віддаючи перевагу різноманітним компонентам вбудовується техники, щоМ, неодмінно перепишіть артикул або модель агрегату й довідайтеся в продавця його щирі розміри. На підставі цих даних дизайнер або Ви особисто будете підбирати коробки під вибрану Вами техніку. Зробити це елементарно в кожному каталозі кухонних меблів і встаткування вказуються, яка модель техніки, для якого модельного ряду підходить. Здобувати техніку краще порізно, у спеціалізованих магазинах. Це істотно дешевше, ніж купити її "у навантаження" до меблевого гарнітура. Ви будете переконані, що обрали модель із оптимальним співвідношенням вартості і якості.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости