Модифікація простору

Гарні, якісні двері прикрашають своїм видом і шляхетністю житло практично будь-якої сучасної людини й користуються величезним попитом. Розмаїтість матеріалів і способів обробки дверей надає бажаючої їх придбати найширший вибір. Ще зовсім недавно роль вхідних залізних дверей зводилася до використання простого аркуша заліза із вмонтованим у нього примітивним замком. Практика показала необхідність використання залізних дверей більше високої якості й рівня безпеки.

Сучасні залізні двері відповідають всім пропонованим вимогам, а різноманіття способів обробки дозволяє кожному її власникові створити красу й відчуття захищеності й комфорту в будь-якім приміщенні. Залізні двері нового покоління виконуються з високоміцної сталі товщиною 2-3мм, має підвищену стійкість до впливу ззовні. Вхідні металеві двері захищені від розкриття зовні сучасною системою замків. Частіше їх установлюють не один, а два або навіть три. Замки можуть бути сувальними й циліндровими. Для більшої безпеки встановлюють замки з різними системами запирання. Сувальні замки є більше масивними й виконують функцію силового захисту вашого офісу або квартири. Циліндровий замок легше піддається впливу сили, але ключ або відмичку підібрати до нього досить складно. Важливим компонентом залізних вхідних дверей служить вічок. При бажанні його можна встановити на бажаній висоті так, щоб була можливість огляду для всіх членів родини. Межкімнатні двері всі частіше є предметом, що прикрашає й прекрасно доповнює інтер'єр будь-якого приміщення. Сучасні матеріали (дерево, МДФ, ДСП) з використанням оббивки з різних по кольорах і фактурі плівок і матеріалів.

У наші дні интерьерна мода здобуває різноманітні й цікаві відтінки. Цьому багато в чому сприяють і популярні сьогодні етнічні стилі. Поряд зі звичним класичним сприйняттям житлового простору ми всі частіше використаємо нетрадиційні форми організації житлового середовища. Зокрема, одним зі способів побудови простори стають розсувні перегородки. Навряд чи справа обійшлася й без проходження загальним тенденціям розвитку інтер'єра. Сьогодні більшість архітекторів і дизайнерів у своїй роботі відходять від такого модного в останні роки поняття, як «будинок-студія». У наявності переваги простору, чітко розділеного на функціональні зони. Тим більше якщо мова йде про родину. При цьому, якщо, наприклад, у країнах Південно-Східної Азії розсувна перегородка здавна вважалася одним з основних засобів поділу житлового простору, то до нас вона прийшов скоріше як елемент стилізації. Напевно певну роль зіграла і якась інертність російського менталітету, нездатність відразу відмовитися від звичного укладу: об'єднання декількох приміщень у контексті вдома або квартири дійсно встигло придбати риси свого роду філософії сучасного вітчизняного житла. У цьому змісті розсувна перегородка стає тим компромісом, тим універсальним способом, з одного боку, дотримати хоч і не давню, але все-таки традицію.

Новинка стане не тільки доповненням будь-якого інтер'єра, що дозволяє оперативно управляти простором, але і його яскравим акцентом. Європа трохи випередила нас у цьому питанні. По наявній статистиці, у розвинених країнах розсувні перегородки використаються сьогодні при оформленні переважної більшості інтер'єрів готелів, не говорячи вже про спортивні комплекси, а також будинках, призначених для масових видовищних заходів; у цій тенденції від них небагато відстають навчальні заклади, включаючи університети, коледжі й дитячі садки. Ще одним важливим «споживачем» розсувних перегородок стають офісні приміщення. Ми звикли до достатку оздоблювальної продукції, що дозволяє створювати сьогодні надзвичайно різноманітні по стилі й естетиці інтер'єри. Нас уже давно важко здивувати достатком у сегменті керамічної плитки. При декоруванні житла нам стає усе складніше визначитися з вибором шпалер, як, втім, і всіх інших рулонних матеріалів. Ми вільно орієнтуємося в особливостях тих або інших віконних конструкцій, асортименти яких дозволяє знайти саме те вікно, що відповідає нашим поданням про співвідношення ціни і якості. Погодитеся, ситуація, що вселяє оптимізм. З іншого боку - не завжди можемо правильно вибрати ту або іншу перегородку, не знаючи, по яких параметрах судити про якість продукту.

І як вибрати ту, котра буде надійна в експлуатації, а також порадує нас зовнішнім виглядом і обґрунтованою ціною? Питома вага одного квадратного метра перегородки - це той показник, що також обов'язково варто з'ясувати. Чим розсувна перегородка важче, тим сутужніше її відкривати, тим швидше зношуються ролики, а виходить, вона менше прослужить. Тому найкраще зрівняти по цьому показнику перегородки декількох постачальників і вибрати більше легку й, відповідно, більше надійну й зносостійку. Особлива увага варто звернути також і на ролики. Якщо вони виготовлені з гуми, нехай навіть самої високоякісної, то через півроку^-рік вас чекають більші неприємності. Потрібно вибирати тільки сталеві ролики або із шарикопідшипниками. Тоді перегородка прослужить вам без особливих проблем п'ять і більше років. Товщина розсувної перегородки не повинна перевищувати 80 мм, у противному випадку вона зроблена за застарілою технологією. Зрозуміло, що для розсувної перегородки колосальне значення має якісна й професійна установка. Насамперед установлювати її повинен фахівець, що пройшов навчання на базі заводу-виготовлювача й відповідний сертифікат, що одержав. Тому зовсім не соромно поцікавитися наявністю такого сертифіката. Надзвичайно важливо заздалегідь погодити план і креслення установки, а також обговорити всі деталі процесу й матеріали, які будуть при цьому використатися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости