Поряд з оздоровчим SPA-Відпочинком, медичний

26.09.11 17:48
Діловий туризм на Кіпрі. Секрети проведення успішного заходу Традиційно сезон ділових заходів на Кіпрі починається з жовтня по березень. По статистиці Кіпрської організації по туризму, до 40% компаній Москви вибирають Кіпр місцем проведення своїх ділових семінарів і корпоративних виїздів. Популярність Кіпру пояснюється його зручним географічним положенням і якістю сервісу. Наша сьогоднішня стаття про те, як провести діловий захід на острові.

Діловий туризм на Кіпрі

Кіпр перебуває на перетинанні трьох континентів і є третім по величині островом у Середземномор'я, тому, незважаючи на свої невеликі розміри, Кіпр протягом багатьох тисячоріч завжди перебував у центрі уваги всього Средиземноморского регіону.

Унікальний средиземноморский клімат острова славиться своїми цілющими властивостями: на Кіпрі більше 300 сонячних днів у році, а температура води навіть у зимовий час рідко опускається нижче 17 градусів. У зимові місяці навіть можна після ранкових сонячних ванн на пляжі піднятися в гори Троодоса й насолодитися снігом.

Всі ці обставини роблять Кіпр популярним місцем для ділового туризму, що включає проведення виїзних семінарів, нарад, конференцій, зустрічей «без краваток», а також поїздки окремою командою на відпочинок, сполучений із презентацією яких-небудь нових товарів і послуг або зі складанням планів роботи фірми на новому етапі. Також у сферу ділового туризму входять заохочувальні поїздки для співробітників, що вирізнилися, підприємства або дилерів компанії.

Вибір місця проведення

Усього більше 70 готелів рівня від 3 до 5 зірок, распложенние на кожному з популярних кіпрських курортів Пафосу, Лимассола, Ларнаки, а також у столиці острова Нікосії надають послуги по організації й проведенню конференцій. Крім цього, у Нікосії перебувають Кіпрський міжнародний конференц-центр і CSFA (Універсальний Виставочний Комплекс).

Кіпрський міжнародний конференц-центр розташован на вершині пагорба, звідки відкривається мальовничий панорамний вид на Нікосію, столицю острова. Спеціально обладнаний будинок площею в 2 916 кв. м. після відновлення й зміни дизайну двох діючих павільйонів Універсального Виставочного Комплексу стало ще більш функціональним. Новий комплекс сполучає в собі можливості як організації конференцій, так і проведення виставок. Два зали по 1 100 і 370 кв. м. відповідно, виставковий павільйон площею 2 500 кв. м., а також 300 м. фойє можуть прийняти до 1200 делегатів одночасно.

Щорічно більше 600 топ-компаній і організацій із усього миру проводять на Кіпрі конференції й ділові зустрічі.

Що по чим?

Семінари на Кіпрі проходять у різні місяці й у різних готелях, залежно від цього міняються відповідно й ціни. Оптимальний строк для проведення семінарів з погляду ціни із середини листопада по 25 грудня й з 5 січня до кінця лютого. Незначно ціни ростуть у березні.

Зразковий рівень цін:

3* готелі (Nestor, Айа-Напа) - 80 євро на людину за три дні проживання, наприклад Phaethon (Пафос) - 125 євро на людину за три дні проживання на базі все включено
4* готелі (Mediterranean, Лимассол; Holiday Inn, Лимассол; Athena, Пафос; Aquamare, Пафос) - 90 - 100 євро за людину за три дні проживання на базі сніданку. Напівпансіон додатково приблизно 15 -18 євро на людину в день
5* готелі (St. Raphael, Лимассол, Coral Beach, Пафос) - 185 євро на людину за 3 дні на базі все включено. Кофе-брейк коштує залежно від готелю від 4 євро до 12 євро на людину

Трансфер буде коштувати залежно від аеропорту прильоту/ відльоту й готелю проживання від 10 до 20 євро на людину, якщо приїжджає 100 чоловік. Конференц-зали звичайно надаються безкоштовно, якщо всі клієнти живуть у даному отеленні. Окрема плата стягується за використання додаткового встаткування. За бажанням улаштовувачів можливі різні заходи типу TEAM BUILDING - полювання за скарбами, олімпійські ігри й т.п. Екскурсії водні (від 35 євро на людину) і по острові (від 30 євро на людину) можна замовити прямо в отеленні.

Підводячи разом, можна сказати, що поїздка в 3* готель на базі напівпансіону обійдеться учасникам у суму починаючи від 90 - 100 євро на людину + авіаквиток

Небагато статистики:

По статистиці Кіпрської організації по туризму, найбільш популярним видом ділового туризму на Кіпрі є конференції - 76% від всіх заходів.
Самі популярні місяці: березень (15%), жовтень (13%) і травень (12%).
Кожний другий захід проводиться в Лимассоле (далі по популярності - Нікосія, Пафос, Ларнака).
38% заходів улаштовували європейські компанії.
Середня кількість учасників однієї конференції - 117 чоловік.

Головне тут - правильно вибрати російського туроператора - організатора заходу з надійної й досвідченої в инсентиве фірмою - кіпрським партнером.

Сполучити корисне із приємним

Говорять, що ніколи не можна змішувати бізнес із відпочинком, але удержатися від цього на Кіпрі майже неможливо. Одним із самих популярних варіантів проведення вільного часу є SPA-Відпочинок. Готелі острова цілий рік запрошують своїх гостей насолодиться своїми відомими SPA-Центрами, що працюють із ексклюзивними марками засобів і предлагающими величезну розмаїтість процедур, від стоунтерапии й цілющих грязьових ванн до всіляких видів масажу, відбудовних і детокс-процедур. Корисно знати, що саме в зимовий період на Кіпрі готелі пропонують цілі лікувальні SPA-Пакети, розраховані на комплекс процедур протягом 2-5 днів, у два рази дешевше цін гарячого сезону. Найбільш популярні центри перебувають у Лимассоле: Amathus, Le Meridien, Four Seasons, Grand Resort і Пафосі: Thallasa, Agii Anargiri, Paphos Amathus, Coral Beach.

Поряд з оздоровчим SPA-Відпочинком, медичний туризм із кожним роком стають усе більше популярним на Кіпрі завдяки цілющому й м'якому клімату острова. Відповідно до статистики Міністерства охорони здоров'я, 60% пацієнтів приватних клінік - це пацієнти з-за кордону. Основними ринками тут є Великобританія, Німеччина, Нідерланди, Росія й Близький Схід. На Кіпрі найбільш популярні пластична хірургія, лікування опорнодвигательного апарата й ортопедія, кардіологія й загальна хірургія, загальна діагностика, гінекологічні тести й лікування, еКО. Пацієнтам пропонуються послуги, що відповідають найвищим світовим стандартам, використовується новітнє встаткування й самі передові методи в цій області.

Секрет успіху - у сполученні процедур, прийнятих під спостереженням лікаря, і в особою, розслабленій атмосфері, що супроводжує такому відпочинку: це й цілющий вплив на людину морських бризів, і сприятливий вплив щоденних прогулянок по узбережжю, і насолода чудовою кухнею, що складається з овочів, фруктів і морепродуктов. На волшебномострове створені ідеальні умови для відновлення фізичних і щиросердечних сил.

Керівник московського офісу Кіпрської організації по туризму Димитрис Димитриу

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости