Вибір дверей

Вибір дверей - справа аж ніяк не пересічне й не простої, процес вибору дверей має свої хитрості й секрети. Купуючи двері для вашого будинку необхідно переконатися в міцності й вологостійкості матеріалу, з якого зроблені меблі, щоб уникнути неприємних сюрпризів після покупки. Межкімнатні двері потрібно вибирати, з огляду на їхні експлуатаційні властивості. Вибираючи двері й порівнюючи їх за ціною, зверніть увагу на вартість фурнітури (це замки, петлі, шурупи, шпінгалети) і на установку, а також на товщину стін, у прорізи яких будуть установлюватися двері. Однак багато моделей комплектуються коробками різної ширини, тому можна вибрати необхідні по ширині варіант. Перед покупкою, виміряйте всі прорізи для дверей, тому що прорізи можуть бути різні. Білосніжні дверні блоки, які з'явилися на ринку на початку 90-х років, називають фінськими дверима. Моделі білих кольорів, полегшені джиґуна, користуються великою популярністю. Такі двері зібрані на сосновому тонкому каркасі в 20 мм, при цьому заповнення стільникове картонне. Офарблюються білою фарбою вони по «автомобільній технології».

Фінський блок має висоту 210 см. Однак в основному у квартирах висота дверного прорізу нижче на 2-3 см.. Тому при установці дверей, дверний проріз прийде збільшити або зменшити двері. Індонезійські двері, що виготовляють із червоного масиву, з'явилися пізніше фінських. Буквально 5 років тому вони були досить популярні. На відміну від сосни, цінна деревина щільніше й має однорідну структуру. Такі двері продаються звичайно нелакованими. Іспанські двері є класичними. Вони покриті шпоною цінної деревини. Завдяки високій якості й доступній ціні, іспанські двері дуже популярні на російському ринку. Крім дверей із цінної деревини, іспанські фірми виготовляють двері, облицьовані шпоною бука, дуба, а також білі дверей із МДФ і дешеві полегшені зі стільниковим картонним заповненням. Красяться як і фінські по «автомобільні технології». Фірма LUVIPOL використає й традиційні породи - шпона дуба, вишні, цінної деревини, так і екзотичні - мукали, гомбе й інших. Недоліками іспанських дверей є відсутність притвору, телескопічних лиштв, що вимагає більше ретельної установки.

Деякі фірми виготовляють двері з петлями, завдяки яким стулку можна розорювати на 180 градусів. Такі петлі універсальні, що дозволяє встановлювати на будь-яку сторону дверей. Розміри італійських дверей відповідають російським стандартам з висотою 215-220.

На сьогоднішній день, без особливих проблем, можна знайти інформацію, присвячену облаштованості й плануванню кухні. Але більшість матеріалів, опублікованих у книгах - не більш, ніж переклад рад закордонних дизайнерів, а статті, що з'являються в журналах, можуть бути корисні тільки власникам схожих більших приміщень для кухні або окремих кімнат-їдалень. Але оскільки сформована практика будівництва, виключає подібні приміщення, ми розглянемо планування кухні для типових будинків. Що містить у собі поняття - маленька кухня? Це всі кухні, площа яких менше 8 кв м. (дана думка існує, зокрема, при купівлі-продажу житлової нерухомості) і приміщення з більшою площею, але нераціональним плануванням, наприклад: вузькі, багатокутні з неправильними кутами, Г-образні, прохідні.

Для кожного випадку можна знайти свої рішення, - такі, що не пропаде жоден сантиметр корисної площі. Наступні рекомендації допоможуть спланувати кухню зручним образом:

1. Робочий простір - холодильник - пральна машина - мийка - плита (варильна поверхня й духовка - для вбудовує техники, що) - бажано мати у своєму розпорядженні такий образ, щоб даний простір не заважало проходу.

2. Сума довжин сторін робочого простору повинна бути в інтервалі від 3 до 6 метрів. Як це можна забезпечити? Хоча мийка майже завжди прив'язана до каналізаційного зливу, проте зараз на ринку досить будматеріалів і арматури для переносу сантехничного зливу плюс різні гнучкі підводки дозволяють вивести водопостачання в будь-яке місце кухні.Плита більш-менш рухлива за рахунок еластичного газового шланга або електропроводу й при цьому можна рознести по відстані саму духовку й варильну панель, тому що використання духовки, а зручність розташування варильної панелі дуже важливо для того, хто готовить.

Холодильник же взагалі можна пересунути в будь-яке місце, однак перед всіма цими діями необхідно точно продумати схему розведення електропроводки, порахувати навантаження споживачів, підібрати відповідний перетин електрокабелів, а також спланувати розміщення розеток і вимикачів, із чим легко впорається кваліфікований електрик на етапі ремонту приміщення. Щоб все це представити, потрібно накреслити точний план кухні, звернувши увагу при вимірах на нерівності стін, неточності кутів (вони можуть бути зовсім не прямі), намалювати в тім же масштабі й вирізати з паперу обрису кухонних предметів, включаючи простору, необхідні для повного відкривання дверей. Ніж більш точно на плані будуть відбиті всі Ваші побажання, тим більше буде економія надалі часі, грошей і нервів. Створюючи в такий спосіб обстановку кухні не забувайте й про інші правила планування.

3. Підбираючи місце для газової або електроплити, ураховуйте довжину шланга підведення газу або електрокабеля й можливість протягання схованим образом, або в кабель-каналах (стосовно до дерев'яних будов). При цьому важливо враховувати, як було написано вище, яка проводка у вас на кухні, чи підійде вона під всіх споживачів, чи витримає повне навантаження, чи не буде перегріватися.

4. По можливості, не варто розташовувати поруч варильну поверхню (плиту) і мийку: вода з вогнем не дружать, а бризи на розпечені конфорки або відкрите полум'я досить небезпечні. Краще між ними розташувати стіл або тумбочку. На крайній випадок підійде мийка з "крилом" (додатковою поверхнею) з боку плити.

5. Не варто встановлювати газову плиту на відстані менш 30 см від вікна щоб уникнути задування вогню. Звичайно, більшість сучасних плит оснащені системою газу-контролю, але в таких питаннях, завжди краще додатково підстрахуватися. Якщо на вікні передбачаються довгі фіранки, додайте додатковий простір, що оберігає їх від загоряння у випадку поривів вітру.

6. Зверніть увагу на доступ до духовки. Якщо дверцята відкриваються вперед, як у більшості моделей, відстань від фасаду духовки до протилежної стіни або меблів у неї повинне бути не менше 1,2 метри, щоб Ви без праці могли витягти лист. Для духовок із дверцятами, що відкриваються вбік треба менше місця - 1 метр, але при цьому від петель дверцят до сусідньої бічної стіни повинне бути не менше 30 див, щоб двері відкривалися повністю (130 -170 градусів).

7. При розміщенні високих предметів меблів (колони, серванти) або техніки (холодильники, морозильні камери), спробуйте не розривати ними робочу поверхню. Ця площа на кухні сама необхідна. Виберіть для них місце по краях меблів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости