Моделі вбудованої техніки

Сучасну кухню, безумовно, нездійсненно уявити собі без витяжки. Тим більше, що кухня на сьогоднішній день не тільки робоче місце господарки, але і їдальня або вітальня. Як і у всій квартирі, тут зобов'язаний бути чисте й свіже повітря. Стандартні плоскі витяжки, без висновку у вентиляцію в продажі самі недорогі їхня вартість від п'ятдесятьох доларів. Вони просто ганяють повітря через систему фільтрів і заново віддають приміщенню. Втім, зовнішня дешевина оманна, тому що у звичайному режимі кожні пари місяців фільтри вимагають зміни. Купольні витяжки поглинають нечисте повітря й через систему цікавих колінчатих труб і зверху виключають його у вентиляцію. Витяжки убудовані плоскі функціонують по тім же принципі, але коштують дешевше купольних. Якщо вентиляційний отвір далеко й відвід повітря зобов'язаний бути тривалим, убудована витяжка надзвичайно зручна, тому що дозволяє сховати труби в шафці. Розкид цін у магазинах досить великої від 30 до 300 доларів і є моделі й подороже.

Практично всі газові варильні панелі обладнані функцією електричного запалювання конфорок і системою безпекою: якщо полум'я згасне, то подача газу автоматично припиниться. Конфорки мають різний диаметр. усякій каструлі найдеться місце, і полум'я не буде лизати її стінки. Крім стандартних панелей, існують ще пятиконфорочные. У них п'ята конфорка звичайно розташовується по центрі, має довгасту форму й спеціалізована для посуду начебто качатниць. Існують також газові панелі з місцем розташування конфорок у вигляді ромба. Така робоча поверхня успішно сполучить геометричну красу установки й можливість мати весь потрібний простір під рукою. Усе відоміше стають стеклокерамические панелі. У них непогана теплопровідність, елементарне обслуговування, вони досить міцні й мають звабний і естетичний зовнішній вид. Склокераміка елементарна й сприятлива в чищенні.

На її поверхні нічого не пригоряє. Більшість панелей зі склокераміки має замість ручок керування сенсорні кнопки, одним торканням до яких Ви встановлюєте необхідну температуру нагрівання. Всі стеклокерамические варильні панелі обладнані індикаторами залишкового тепла, що виступають спеціальними датчиками, які блищать при функціонуючих конфорках і гаснуть, тільки коли температура опуститься до безпечної оцінки, щоб уникнути опіків. Сучасні дорогі моделі напхані різного роду електронікою. Наприклад, є в наявності функція автоматика закипання, що дозволяє попередити такі казуси, як молоко, щовтекло, або борщ, що розлився через край.

Духові шафи теж трапляються залежні й незалежні. Існує маса варіантів оформлення дверцев, оскільки вона завжди на очах і зобов'язана струнко з'єднатися з кухонним гарнітуром. На панелі керування перебувають ручки перекладу систем і термостат, а якщо духовка залежна, то ще є регулятори керування конфорками. На більше дорогих моделях розташовується світлове табло з індикацією тих режимів, які функціонують у цей момент.

У сучасних духових шаф чималу роль надається мірам безпеки: скляна частина дверцята провадяться з подвійного скла, і ймовірність обпалитися практично переведена до нуля. Щоб під час процесу готування спостерігати за зовнішнім виглядом продукту, не розкриваючи дверцята й не пропускаючи гаряче повітря, духовки забезпечені підсвічуванням. Всі духовки мають надійну теплоізоляцію, до того ж у них уживається спеціальна система, тангенціальна вентиляція. Через порожнини по периметрі кістяка духовки примусово пропускається свіже повітря. Так що зігрівання предметів, що оперізують, і меблів цілком виключено.

Посудомоечные машини ще не стали об'єктом основної необхідності в нашім житті. Їх здобувають в останній момент, коли в будинку вже є всі ключові побутові установки. Розпізнають моделі посудомоечных машин, які вбудовуються цілком, і моделі, у яких панель із кнопками правління залишається розкритої. Залежно від величини й технічної оснащеності машини, у неї можна завантажити десяти комплектів посуду. Всі вони володіють несколькоми температурними режимами й мають кілька програм мийки для всілякого посуду. Для миття слабозагрязненной посуду не зневажайте короткою або ощадливою програмою. Це зберігає Вам гроші й ресурси.

Із всіх уживаних у посудомоечной машині компонентів особливо ионообменная сіль для зм'якшення води, швидше всього витрачається саме сіль, що у магазинах обходиться недешево. Правда фахівці затверджують, що замість спеціальної солі може бути застосована типова поварена сіль. Головне щоб вона була великою. Для перевірки її придатності розчините полстоловой ложки солі в склянці води. Якщо вода залишиться безбарвна й прозорої, сіль придатна для вживання в посудомоечной машині.

По ключових параметрах і характеристикам убудовані холодильники практично нічим не відрізняються від близьких окремо-вартих "побратимів". Всі вони або постачені системою NoFrost, або використовується самодіюче розморожування. NoFrost це режим охолодження незліченними потоками холодного повітря, що забезпечує швидке й мірне охолодження продуктів без утворення льоду.

Є спеціалізовані трехкамерные холодильники, у яких, крім звичайних камер, є ще й зона збереження свіжості, у якій підтримується нуль градусів і вологість біля п'ятдесятьох відсотків. У цій камері можна берегти протягом тижня впаковані продукти. Елементарне й зручне застосування холодильника доповнює різноманітне й утилітарне встаткування. Це можуть бути пересувні полички, вкладиші для яєць, особливі власники для пляшок. Монтаж дверцят кухонного гарнітура реалізовується за допомогою системи ковзних напрямних, розміщених на дверцятах холодильної й морозильної камер.

Раніше були престижні пральні машини з величезною кількістю програм. Але напориста статистика зобразила, що вживаються в найкращому разі біля десятка. Домашні потреби обмежуються пранням декількох видів матеріалів.

знамените нововведення це система "FUZZY CONTROL", що дозволяє Вам навантажити в барабан довільна кількість білизни, не переважаючого граничного завантаження, засипати пральний порошок і визначити різновид прання й температуру. Машина відразу вирахує тривалість прання з урахуванням періоду, потребного на підігрів води до заданої температури. Після оброблення даних про завантаження механічно, без Вашої участі, заливається потрібне для прання завантаженої білизни частку води. Не варто зловживати величезними швидкостями, тому що це може привести до псування білизни. Питання про число оборотів відпадає, якщо Ваша машина має режим сушіння, при якому білизна обробляється сильним потоком розігрітого повітря, температуру якого можна зволіти залежно від різновиду тканини. Звичайно пральні машини вбудовують під стільницю на кухні, це набагато спокійніше, ніж у ванній кімнаті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости