Квіткові скульптури

Що відрізняє оригінальний інтер'єр від звичайного інтер'єра? Багато хто думають, що дизайнерським рішенням, але це не зовсім так. Насамперед, наявність у такому інтер'єрі оригінальних предметів інтер'єра, особливо ручної роботи. Будь-який професіонал в області декору й дизайну інтер'єра погодитися, що «цінність» інтер'єра укладається винятково в дріб'язках, на яких звичайна людина відразу не зверне уваги. Але ж саме такі дріб'язки надають інтер'єру його неповторну вишуканість. При такій важливій ролі навіть мова не повертається називати їхніми дріб'язками. Роль предметів інтер'єра дійсно величезна, тому що саме вони розставляють значеннєві акценти на всім проекті. Багато хто помилково думають, що досить купити пару дорогих меблевих гарнітурів і модний текстиль для того, що б перетворити свій інтер'єр в оригінальний. У такому інтер'єрі однаково не буде «часточки душі», це буде звичайний елітний інтер'єр.

Єдиним варіантом створення оригінального інтер'єра - використовувати як декорування интерьерные скульптури.

Важко собі представити неповторний дизайнерський інтер'єр без її. Але знайти підходящу интерьерную скульптуру не так просто, тим більше що вибір дуже обмежений. До того ж, у виборі интерьерной скульптурі сучасному обивателеві заважає старіння подання про неї як такий. Відразу пригадується радянська агітаційна порцеляна (піонери, робітники, вожді т.п.) або незрозумілі «закарлюки» епохи абстракціонізму початку 90-х років. У більшості все це вибуває більше негативну реакцію. Але все це вже давно пішло в минуле. Тепер интерьерная скульптура може бути цілком природної. На сьогоднішній момент визнаним еталоном сучасної интерьерной скульптури є роботи російського художника Олени Стрєлецькій під называнием квіткові скульптури. Своя назва вони одержали досить обґрунтовано.

Квіткові скульптури - композиції із квітів, виліплені руками людини по унікальній прикладній техніці. Цю техніку характеризує не просто несказанна краса й вишуканість виконаних робіт, але візуальна й відчутна реалістичність самих квіткових композицій. Саме завдяки цьому квіткові скульптури одержали визнання серед декораторів і дизайнерів інтер'єрів. Гострота й чіткість виконання візерунків на бутонах і квітках просто вражає погляди. Навіть якщо ви поторкаєте квітку (що вдається зробити вибраним), ви відчуєте справжню природну м'якість. Квіткові скульптури - не просто предмети інтер'єра ручної роботи, вони неймовірним образом передають чистоту колірних відтінків своїх традиційних прототипів. Цілі 10 років Олена Стрєлецька віддала на відточування цієї філігранної техніки, але й можна із упевненістю сказати, що така неймовірна праця виправдала себе.

При декоруванні інтер'єрів квіткові скульптури задають нову стилізацію й перетворюють кожний простір в «живе» і наповнене позитивною енергетикою. Не забувайте, що технік виконання квіткових скульптур безліч. Цей обставина перетворює їх в універсальний інструмент декору. Поза залежністю від стилю інтер'єра (від класики до модерну) квіткова скульптура обов'язково підійде вашому будинку, квартирі або офісу. Замовник квіткової скульптури може бути абсолютно впевнений, що буде володіти не просто стильним дріб'язком, а сьогоденням твором сучасного мистецтва.

У багатьох моїх знайомих словосполучення «рідкі шпалери» ініціює об'єднання зі звучанням «моторошні шпалери». При цьому люди уявляють собі, щось із глибокого космосу. Мені хотілося б спростувати це подання про даний вид настінного покриття. У теперішньому світі частка й вибір шпалер затьмарює ока, існують натуральні шпалери й синтетичні тут основне місце займає вініл. Останнім часом виникли, і набирають усе більше популярності шпалери змішаного типу, до яких відносять рідкі шпалери. Сьогодні зупинимо наш вибір на рідких шпалерах. Цей матеріал поставляються на ринок у двох формаціях : у рідкому виді або ж у вигляді сухого порошку, дуже схожого на банальна підмножина. Рідкі шпалери це досить новий матеріал. Виготовляються вони тільки із природних компонентів. Крім того, цей вид оздоблювального матеріалу дуже повітряний у застосуванні, що забезпечує високу властивість одержуваної поверхні при виконанні робіт домашнім майстром.

Рідкі шпалери у своєму початковому стані виглядають як дрібна біла підмножина. Одного звичайного пакета сухої суміші вистачає на п'ять квадратних метрів поверхні. Матеріал практично відразу готовий до застосування. Суміш треба помістити в пластмасову тару, додати теплої води й все тщательно перемішати. Отриманий «еліксир» потрібно наполягти протягом десяти хвилин. За цей час маса зобов'язана набрякнути. Після цього в неї додають необхідний барвник і знову перемішують. От вам і шпалери! Нанесення шпалер на стіну не доставляє спеціалізованої праці. Для цього вживається шпатель або валик. Спочатку на стіну приклеюють грудка шпалер, а потім розкручують його, як тісто, у різних напрямках. Такі шпалери накочуються валиком або розпорошуються. Готову суміш надувають на поверхню й розгладжують тим же малярським валиком до необхідної товщини. Стіну від кута до кута слід заповнювати матеріалом з одного замісу. Краще підготувати суміш із надлишком, а при виготовленні суміші для наступної стіни використовувати залишки першого замісу. Через кілька годин після нанесення покриття можна здійснити фактурну обробку. При цьому рельєфний валик потрібно регулярно змочувати водою.

Матеріал рідкий, тому можна сказати, що шпалери в період нанесення вирівнюються самі. Дивно й те, що з підтримкою рідких шпалер можна навіть вирівнювати дрібні дефекти стіни. Поверхня виходить бездоганно гладкої: на ній немає швів. Із цією вражаючою якістю зв'язане й те, що при незначних ушкодженнях шпалери можна підфарбувати без шкоди зовнішньому виду стіни. Висохле ж покриття сходствует по своїй фактурі невеликий міцний пінопласт. У приміщеннях, де зайва вологість повітря доставляє спеціалізовані незручності, що вирішує значення при виборі оздоблювального матеріалу здобувають влагопоглащающая й паропроницаемая здатності рідких шпалер.

Типово для висихання поверхні потрібні доба. Якщо Ви не встигли покрити шпалерами всю площу за один день, то це не проблема.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости