Ідеї для дитячої кімнати в картинках. Частина 1

Приклад:Прихожая Гостей: 72 Усіх: 75 ДИТЯЧА: Інтер'єр, дизайн дитячій, ремонт дитячої кімнати Навігатор:Дизайн і Інтер'єр » Дитяча, інтер'єр дитячій, дизайн дитячої кімнати » Ідеї для дитячої кімнати в картинках. Частина 1. Ідеї для дитячої кімнати в картинках. Частина 1.

  Дизайн і Інтер'єр » Дитяча, інтер'єр дитячій, дизайн дитячої кімнати Коли я була ще зовсім маленької, наша квартира являла собою одну комнатку з невеликим «кармашком», де й розміщалася моя дитяча. Звичайно ж, ні про який дизайн мова не йшла, ні, мої батьки намагалися зробити її яскравіше - картонна коробка для іграшок, обклеєна смішними зверушками з кольорового паперу, імпортний польський каганець, що дістався неймовірними зусиллями, рюшечки на шторах і постільній білизні, любовно зроблені маминими руками... Все це навряд чи забудеться, але те, що ми можемо дати нашим дитинкам зараз - ніяк не можна зрівняти з тим, що було. Неймовірна кількість різноманітних колірних рішень, дизайнів, ідей, аксесуарів ми можемо застосувати, щоб зробити дитячу кімнату справжнім казковим місцем. Пропоную подивитися й оцінити одні із самих популярний і цікавих, на мій погляд, интерьерних рішень. Отже, скажемо «ні» нудним дитячим!

Подаруємо колір нашим дітям! Ідея № 1. Зоомания! Хто з дітей не любить тварин? Правильно - люблять всі й навіть дуже! Відмінний варіант для оформлення дитячої - з ухилом на зоологічну тематику. Вам допоможуть тваринні орнаменти - цятки й смужки; зображення різних тварин (добре, якщо улюблених дитиною) на текстилі - килими, покривала, штори, постільна білизна, подушки; різні звірині елементи - це може бути скарбничка, скринька для іграшок і т. д.

Ідея № 2. «Лягушеночек»)) Чарівна дитяча, виконана в синьо-зелених тонах, здасться справжньою водоймою. Якщо ваше маля захоплюється амфібіями, любить риболовлю або просто поплескати у водичці, йому обов'язково сподобається стати власником власного озерця

Намалюємо на стінах жаб, очерет, бабок, синю воду й блакитне небо із хмарами - ілюзія готова! М'які іграшки допоможуть зробити її ще реальніше. Ідея № 3. Веселка Колір панує в цьому дизайнерському рішенні безроздільно.

Яскраві, соковиті живі тони зроблять дитячу кімнату світлої й життєрадісної. Дивлячись на неї, відчуваєш себе прямо в середині веселки

Цей кольоровий сонячний водоспад чудових фарб сподобається не тільки дітям, але й батькам. Хоча, треба визнати, що настільки зухвалі кольори протипоказані дитинкам з тонкою психологічною організацією, розладами сну або проблемами з дисципліною, тому що вони здатні викликати стан підвищеного порушення. Ідея № 4. Космічного дослідження Помнете, раніше всі хлопчики хотіли бути космонавтами або пожежними? Та й дівчинки потай мріяли про подорожі до зірок. Дітей вабить вся чарівна й невідоме)) А любов до фільмів про різний марсианах або галактичних подорожах?

Дітлахів просто не відірвати від загадкових представників інопланетних цивілізацій. От і ще одна ідейка для дитячої - перетворюємо комнатку в космічний корабель!

Зірки на стелі, тематичні шпалери або просто в колір неба, забавні зображення інопланетян - все це допоможе вашому маляті відчути себе справжнім космічним дослідником. Ідея № 5. На галявині Я дуже люблю казки й зараз, і в дитинстві теж. Не раз у мріях мені хотілося побить Дюймовочкой і поплавати в горіховій шкарлупці або замість Нильса політати з гусаком Мартіном і викупатися в крихітному лісовому ставку. Ах казки... Ця дитяча просто справжня казкова галявина - особливо привабливо виглядають світильники-«лопушки». Соковиті зелені тони, квітковий орнамент і різнобарвні аксесуари роблять кімнату дуже затишної й по-справжньому зручної для дитини

Отже, дуже сподіваюся, що представлені дизайнерські рішення для дитячої кімнати вам довелися по душі. Передбачається продовження даної статті, тому сміло можу сказати «продовження треба...»!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости