Розселення комунальної квартири – це цілком реально

З нашого життя ще не цілком відійшло таке поняття, як «комунальна квартира». На сьогоднішній день це проблема залишається невирішеної для багатьох росіян, і нерідке проживання із сусідами обертається нескінченним катуванням, низкою нескінченних сварок і суперечок. І вихід із цієї ситуації бачиться тільки один - це розселення. Однак розселення комунальної квартири - це, на жаль, один із самих важких видів угод з нерухомим майном. До нього поставлені перед необхідністю прибігати й колишні чоловіки, які пережили нелегке розлучення, і родини, які бажають роз'їхатися зі своїми вже дорослими дітьми. Оскільки далеко не всім під чинність оформити іпотечний кредитний договір, і вирішити житлову проблему за рахунок коштів, які зайняті на час у банківської організації. Найпоширенішими й діючими способами розселення комунальної квартири є наступні:

1) реалізація квартири з наступним придбанням двох і більше окремих житлових приміщень;

2) обмін комунальної квартири на трохи інших, набагато меншій площі;

3) угода з риэлтерским агентством, що здобуває комунальну квартиру й відшукує для продавців замість підходяще житло, що задовольняє їхньою вимогою.

Перший спосіб користується найбільшим визнанням і популярністю у власників приміщень. Справедливості заради необхідно відзначити, що власники кімнат у комунальних квартирах не завжди адекватно й правильно оцінюють їхня вартість, пред'являючи спочатку досить завищені вимоги. Однак, не дочекавшись ажіотажного попиту на придбання що розселяється коммуналки, згодом скидають вартість на свої квадратні метри й проявляють готовність іти на істотні поступки. Якщо продаване житлове приміщення розташовується в центрі міста, у безпосередній близькості від метрополітену й зупинок суспільного транспорту, - продати його за розумну й прийнятну ціну буде набагато простіше. Другий спосіб розселення комунальної квартири - обмін - виглядає більше складним, оскільки знайти людину, у якого у власності є кілька маленьких квартир, і який буде згодний поміняти їх на одну більшу, надзвичайно нелегко. Однак і такі випадки, хоча й рідко, але всі, же бувають. Оскільки люди не тільки роз'їжджаються, але часом і з'їжджаються, - на такий розвиток обставин у них можуть бути свої причини. І якщо підходящий варіант для обміну квартирами буде все-таки знайдений, те цілком імовірно, що він зажадає деякої грошової доплати. Третій спосіб, що здійснюється в співробітництві з риэлтерским агентством, виглядає самим коротким шляхом до рішення проблеми розселення комунальної квартири. Особливо мислимо провести таку угоду, якщо комунальна квартира розташовується в центрі міста і є престижним об'єктом нерухомого майна. Розселення комунальної квартири в цьому випадку може відбутися досить швидко, всім мешканцям буде відшукані підходящі, що влаштовують їхні варіанти житла, що буде відповідати пред'явленим вимогам. І залишиться як тільки оформити проведену угоду, переїхати на нове місце проживання, взяти в банківській організації споживчий кредит і облаштовувати своє нове й затишне «гніздечко». А агентство нерухомості зробить у колишній комунальній квартирі відмінний ремонт і реалізує її з незмінною вигодою для себе. Помнете, що розселення - процес цілком реальний. Головне - грамотно його спланувати й почати діяти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости