ОАЭ пишно відзначать 40-летие утворення держави

ОАе пишно відзначать 40-летие утворення держави2 грудня буде відзначатися Національний день Об'єднаних Арабських Еміратів. Він ознаменується безліччю святкових заходів, які сподобаються й туристам.Це держава в його сучасному виді з'явилося на карті миру 40 років тому. На честь річниці утворення ОАе також як друге по популярності після властиво Великобританії місце для вивчення англійської мови й настання мусульманського Нового року по хиджре 1-3 грудня оголошені в країні вихідними днями, пишуть "Російські Емірати".

У ці дні будуть закриті не тільки державні установи, але й банки.В еміраті Абу-Даби напередодні свята щодня проводяться світлові 3 D-Шоу, під час яких зображення проектується на стіни Великої мечеті ім'я шейха Зайда (Sheikh Zayed Grand Mosque) і стародавнього форту Al Jahili, що є історичним архітектурним пам'ятником Ель-Айна. Всі міста цього й іншого еміратів прикрашені святковими гірляндами й національними прапорами.На набережній Corniche в Абу-Даби на початку грудня почнеться фестиваль із вуличними поданнями й традиційними блюдами емиратской кухні, які будуть роздавати прямо на вулиці.Доповнить ці заходи виставковий павільйон UAE Experience Pavilion, у якому буде проходити виставка, присвячена спадщині країни. Більша частина її експонатів - це унікальні артефакти й фотографії, пов'язані з минулим і сьогоденням ОАе, які ніколи не демонструвалися раніше. Виставковий павільйон розташовується на штучному острові Саадият біля Абу-Даби.Грандіозний автомобільний парад, присвячений 40-літній річниці ОАе, буде проходити на гоночній трасі Yas Marina Circuit. У ньому візьмуть участь 5 тисяч машин, власники яких розфарбують їх у національні кольори ОАе й установлять прапори країни. Слідом за автомобільним відбудуться оркестрові, костюмовані й дитячий паради.

У Дубаї також пройдуть святкові паради, феєрверки та інші заходи. Окрему програму пропонує розважальний^-розважальний-торгово-розважальний центр Mall of the Emirates, розташований у районі Ель-Барша (Al Barsha). Там відбудеться демонстрація соколів, яких жителі ОАе використовують для полювання. Відвідувачів торгового центра чекають сімейні розваги, атракціони й паради. У спеціальних кіосках будуть працювати майстра по прикрашенню осіб. Також протягом всіх святкових днів в Mall of the Emirates буде проводитися спеціальна лотерея.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости