Ціни на житло в Ірландії почали падати швидше

Ціни на житло в Ірландії почали падати бистреепадение цін на житло в Ірландії прискорилося, говориться в дослідженні online-порталу про нерухомість MyHome.

Вартість нерухомості в Ірландії за останні три місяці знизилася на 3,9% у порівнянні з падінням в 3,4% у другому кварталі цього року, затверджують експерти MyHome. По даним іншого порталу про житло - Daft. ie – ціни за останні три місяці впали в Ірландії на 3,7%.

Від свого піка, досягнутого в 2007 році, ірландська нерухомість втратила вже 37% вартості. Середня ціна будинку в Ірландії зараз становить близько 195 тисяч євро, повідомляє .

По даним MyHome, за підсумками року падіння вартості житла в 2010 році буде в районі 13%. В 2009 році ціни впали на 14%. Проте, середній строк експозиції нерухомості в країні знизився до 8,4 місяці з 9,1 місяці на початку року.

Аналитики впевнені, що падіння продовжиться й у наступному році, тому що "дуже багато потенційних покупців усе ще не ризикують виходити на ринок". Причинами відсутності покупців називаються жорсткість банками умов одержання іпотечних кредитів, а також високий рівень безробіття.

Як , згідно із прогнозом міжнародної компанії Knight Frank, в 2011 році Ірландія разом з Іспанією будуть одними з деяких країн Європи, де ціни на житло знизяться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости