Влади швейцарських кантонів законодавчо обмежують

Новини

Країною із самим стабільним ринком нерухомості визнана Швейцарія. Це одна із самих багатих країн Європи й миру зі стабільною європейською валютою - франком. Економіка країни в цілому й ринок нерухомості зокрема характеризуються стійкістю й відсутністю непередбачених цінових змін. Влади швейцарських кантонів законодавчо обмежують кількість іноземців, які можуть придбати нерухомість у цій країні, що підтримує попит на житло на високому рівні. Ціни на нерухомість у Швейцарії стабільно ростуть у середньому на 1-3% у рік, ріст спостерігався навіть у кризу.

Великобританія також є однієї з найпривабливіших у Європі країн для інвестицій. Цьому сприяє трохи факторів: податкові пільги для нерезидентів, зрозуміле й досить простої імміграційне законодавство країни, стабільний розвиток британської економіки. Також у країні спостерігається постійний попит на нерухомість, багато в чому завдяки популярності Великобританії серед забезпечених вихідців з інших країн. Росіянам інвестиції в нерухомість країни також цікаві, оскільки перельоти займають відносно мало часу.

Важливу позицію в рейтингу займає Франція. Ринок нерухомості Франції не втратив стабільності завдяки продуманому фінансовому керуванню. У кризу ріст цін хоча й сповільнився, але не припинився. В 2009 році ціни виросли в середньому на 6%, у першому півріччі 2010 - на 3%. На найближчий рік прогнози дуже оптимістичні: очікується ріст до 10%. Крім того, у країні низькі процентні ставки на іпотечні кредити - від 1,95%. Франція є одним з лідерів по запитах на видачу кредитів, що в черговий раз говорить про стабільність у країні.

Інтерес до нерухомості Італії в росіян багато в чому зв'язаний з подібністю в системі оподатковування доходів від нерухомості. Власники, що володіють квартирами й будинками більше 5 років, звільняються від податків на дохід від продажу нерухомості. Увага інвесторів до країни забезпечує високу ліквідність вкладень у нерухомість: квартири на ринку розкуповуються досить швидко. У результаті росту цін на об'єкти відбувається приріст капіталу на вкладені кошти, а за умови здачі в оренду гарантується й непоганий дохід з оренди.

У п'ятірку рейтингу найбільш безпечних для інвестування європейських країн увійшла Австрія. Основними факторами при виборі нерухомості Австрії як вкладення засобів є розвинена економіка, стабільність у всіх сферах життя суспільства, украй сприятливі умови для ведення бізнесу. Крім того, тут діє всебічна захищеність прав власника на законодавчому рівні й строге дотримання закону про банківську таємницю. У країні спостерігається стабільний і послідовний ріст цін на нерухомість (уже протягом більше десяти років ціни помірковано ростуть без різких коливань).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости