Тому на осінній виставці компанії

Новини

Про свою участь у виставці «Другий будинок» заявило чимало закордонних і вітчизняних компаній, що пропонують нерухомість у Болгарії, Туреччині, Чорногорії, Іспанії, а також коттеджние селища, дачі й земельні ділянки без підряду в різних регіонах Росії.

Робота павільйону «Другий будинок у Болгарії» стала знаковою подією минулої весняної виставки «Другий будинок». Нерухомість у Болгарії користувалася величезним інтересом у відвідувачів весняної виставки. Тому на осінній виставці компанії представлять російським покупцям ще більш широкий спектр апартаментів і будинків у Республіці Болгарія. Робота павільйону буде супроводжуватися розважальними заходами з виступами болгарських музикантів, дегустацією вин і закусок з Болгарії.

У рамках ділової програми виставки пройдуть: конференція брокерів закордонної нерухомості, конференція «Малоповерхове будівництво Росії», семінари й круглі столи по інвестиціях у закордонну нерухомість, мінімізації ризиків при покупці земельної ділянки й оцінці витрат на будівництво будинку, технологіях бистровозводимих будинків і інші.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости