Також інвестори планують поучаствовать

Новини

Одним з досягнень форуму в області співробітництва Росії й закордонних країн стало підписання російською державною корпорацією «Ростехнологии» і одним з найбільших близькосхідних девелоперов Damac Group договору про організацію інвестиційного фонду на 300 мільйонів доларів.

Засобу фонду підуть на проекти в області нерухомості, зокрема, на спорудження готелю «Зелений гай» у Сочі в рамках будівництва до Олімпіади-2014. Також інвестори планують поучаствовать у зведенні спортивного об'єкта на 290 тисяч «квадратів» на заході Москви й центра обробки даних на одному з підприємств «Ростехнологий».

На думку експертів міжнародного інвестиційного фонду «11 Инвест», присутніх на Форумі в Сочі, інвестиції в російську економіку знову набувають актуальності, незважаючи на значне зниження припливу іноземного капіталу в період кризи. «Однак досягти докризисних показників, які були зафіксовані в 2008 році й склали 3 386 735 тис. доларів від іноземних інвесторів тільки в будівництво РФ, не з огляду на інші сфери діяльності, найімовірніше вдасться не раніше 2012 - 2013 року, при відсутності нових фінансових потрясінь у Росії й світовій економіці в цілому», - розповів глава московського представництва фонду «11 Инвест» Н. Дивини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости