Агентства по особливих економічних зонах більше немає

Учора прес-служба Кремля підтвердила слухи про долю Федерального агентства по особливих економічних зонах (Росоэз), що циркулювали у відомстві з минулого року. Своїм указом президент Дмитро Медведєв скасував агентство, передавши його функції міністерству економічного розвитку. Росоэз було утворено указом президента від 22 липня 2005 року на підставі федерального закону "Про особливі економічні зони". За чотири роки в агентстві змінилося три керівники. На сьогоднішній день у веденні агентства перебувають чотири техніко^-галлія зони, дві промислово^-виробничі й сім рекреаційних. У вересні 2008 року Генпрокуратура направила в Мінекономіки подання із вказівкою на неефективне використання агентством бюджетних коштів.

Держава не має наміру відмовлятися від фінансування інфраструктурних проектів ОЭЗ. У проект бюджету на 2010 рік закладено 4,92 млрд. рублів на внесок у статутний капітал ВАТ "Особливі економічні зони".

"Особливі економічні зони довели свою ефективність у цілому ряді держав, і нам теж треба вийти на таку ефективність", - заявив президент Дмитро Медведєв. Про це пише "Комерсант".

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости рынка недвижимости